ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

אודות

ראשי / אודות

שקיפות, מקצועיות והגדלה מתמדת של ארגז הכלים

עורך דין אריאל נוטע חרט על דגלו לפעול בשקיפות רבה ומקצועיות גמורה מול ועבור לקוחותיו. המערכת מולה הפרט/קבוצת הפרטים עשויים להתמודד היא רבת משאבים, גדולה ולעיתים מסואבת ומקובעת. לשם כך יש צורך בעורך דין אשר מכיר את המערכות, יודע איך הן עובדות מבפנים ויכול לבחור מתוך ארגז הכלים העמוק שלו את האסטרטגיה אשר תוביל את הלקוח לתוצאה המייטבית עבורו. כמי שצבר לאורך השנים חשיבה משפטית, חקירתית וחשבונאית בתחומים אלו ממש, מתחייב עורך דין אריאל נוטע למלא את התפקיד המוטל עליו על הצד הטוב ביותר.

הערכים לאורם פועל משרדנו

אמינות – כאיש מקצוע שבחר בתחום עיסוק, אשר לפועלו השלכות ישירות על רכושו ו-או חירותו של הלקוח, נדרש סטנדרט של רמת אמינות גבוהה ביותר. עניין זה מתבטא בכך שעו"ד אריאל נוטע מציג ללקוחותיו את המציאות כהווייתה. לא מייפה אותה, לא משייף אותה, אלא מציג אותה בצורה מדוייקת ככל הניתן וברמת אמינות מירבית. כעורך דין שמייצג לקוחות בתחומים הכלכליים, בין פלילי ובין אזרחי פועל עו"ד נוטע תוך שקיפות ונאמנות בייחוד לאור חוסר הוודאות המשפטית בה הלקוח שרוי.

מקצועיות – כעקרון מוביל במסגרת מתן שירותים בכלל, ובמסגרת מתן שירותים משפטיים בפרט, עת "גורלות" עשויים להחרץ לכאן או לשם רק בשל רמה מקצועית גבוהה או חלילה שאין בה די. לכל חידוד, לכל הקבלה או עמדה שננקטת עבור הלקוח, ישנה משמעות עצומה. עו"ד אריאל נוטע מבין את גודל המעמד, ונושא בעול בענווה ובחרדת קודש, עבורו מקצועיות היא ערך עליון. 

אחריות – כמי שמייצג את האינטרסים של קהל לקוחותיו בתחומים משפטיים סבוכים, על עורך הדין לקבל החלטות מושכלות, דרמטיות ואחראיות על בסיס קבוע. 

נחישות – לעיתים נחישות היא המפתח להגעה לתוצאה מיטבית. כעורך דין מסים שמכיר את המערכת על כל רבדיה ממקור ראשון, על מנת להתמודד עמה, יש להמשיך ולנקוט את העמדה המקצועית והמחושבת ביותר גם אם לפעמים זה כרוך ב- "להוריד את הכפפות" ולהתכונן למערכה הקרבה. עו"ד אריאל נוטע מתחייב לפעול בנחישות ובחדות עבור לקוחותיו, ופועל בנחישות ומסירות

יצירתיות/גמישות מחשבתיתלעיתים מדובר בקרב מוחות. הסטת עמדה לכאן או לשם, עשויה להוות ההבדל בין תוצאה מיטבית לכישלון חרוץ. לא די בידיעת הדין והמערכת, יש להשתמש בכלל הכלים העומדים לרשותנו. הכלי החשוב ביותר לשירותים הללו, הוא השכל הישר והאופן בו השכל מעבד את הסיטואציה שנוצרה לכדי פלט/פתרון/תשובה.

אריאל נוטע - עורך דין ורואה חשבון

אריאל נוטע - עורך דין ורואה חשבון

עורך דין מסים אריאל נוטע